PORTUGALIA -Pielgrzymka do Fatimy

Pielgrzymka do Fatimy 5 dni

 

Cena: od 2995 zł
Termin: do uzgodnienia

Lizbona – Fatima – Batalha – Alcobaca – Nazare

Przykład programu przy wylocie z Warszawy, możliwe wyloty z innych miast:

1. dzień
Zbiórka na lotnisku, przelot do Lizbony. Transfer autokarem do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja. Wieczorny spacer po Lizbonie, msza św. w kościele Św. Antoniego. Powrót do hotelu, nocleg.

2. dzień
Śniadanie. LIZBONA – dzielnica Belem (klasztor Hieronimitów, Wieża Belem, Pomnik Odkryć Geograficznych), dzielnica Alfama (katedra, kościół św. Antoniego), Panorama miasta z Zamku Św. Jerzego. Przejazd do Fatimy, obiadokolacja, nocleg.

3. dzień
Śniadanie. Nawiedzenie sanktuarium w Fatimie – zapoznanie się z historią tego miejsca i historią objawień. Uczestnictwo w uroczystościach w sanktuarium: różaniec, procesja, Msza Św. Międzynarodowa. Po popołudniu: Droga Krzyżowa, zwiedzanie domów dzieci w miejscowości Aljustrel oraz miejsc objawień w Valinhos i Loca de Cabeco. Obiadokolacja i nocleg.

4. dzień
Śniadanie. Całdzienny wyjazd do klasztorów w Batalha i Alcobaca oraz do miejscowości rybackiej Nazare (kościół MB z Nazare). Obiadokolacja, nocleg.

5. dzień
Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd na lotnisko. Przelot do Warszawy.

 

Program ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Świadczenia zawarte w cenie:
przelot samolotem Warszawa-Lizbona-Warszawa, 4 noclegi w hotelach klasy turystycznej *** w pokojach 2-3 osobowych, 4 śniadania, 4 obiadokolacje (napoje dodatkowo płatne), transfer lotnisko-hotel-lotnisko, transport autokarem w trakcie wycieczki (3 dni), opieka pilota wycieczek, ubezpieczenie NNW i KL oraz bagażu.

Dodatkowo płatne:

bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz przewodnicy miejscowi – ok. 30 EUR na osobę, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wyjazdu.

Istnieje możliwość modyfikacji programu, w tym celu prosimy o kontakt telefoniczny

lub mailowy z biurem.

  • Copyright® 2016 janstravel.pl

  • Biuro Podróży Jans Travel
  • ul. Łucka 15/2204 (22 piętro)
  • 00-842 Warszawa
  • tel. +48 22 631 97 42
  • fax +48 22 624 11 39