Informacje dla nauczycieli

Aby uzyskać wszelkich informacji odnośnie naszych programów i realizowanych usług, bardzo proszę o kontakt z naszym Biurem Podróży:
tel. +48 22 631 97 42
biuro@janstravel.pl
biuro@janstravel.eu

Poniżej znajdują się praktyczne informacje związane z organizacją wyjazdów:

Biuro Podróży Jans Travel realizuję wyjazdy dla grup z każdego miejsca w Polsce i zagranicy. Wszelkie dokumenty i uzgodnienia przekazywane są wtedy telefonicznie, mailowo, faksem lub pocztą.

Biuro Podróży Jans Travel posiada wszystkie wymagane prawem zaświadczenia i ubezpieczenia dla Organizatorów Turystyki:
Centralny Rejestr Zezwoleń Organizatorów Turystyki
Gwarancja Ubezpieczeniowa dla Organizatorów Turystyki

Opiekunowie gratis:
Przy wyjazdach grup zorganizowanych, przewidujemy miejsca gratis dla opiekunów/organizatorów. Proponujemy darmowe miejsca dla opiekunów/organizatorów, tak aby zgodnie z przepisami – 1 opiekun przypadał na 15 uczestników. W przypadku konieczności wliczenia dodatkowych opiekunów staramy się kalkulować cenę dodatkowej osoby w taki sposób, aby była ona możliwie jak najniższa.

Bilety wstępu dla opiekunów:
Są wliczone w ceny biletów dla młodzieży tak aby opiekunowie mieli opłacone wstępy.

Wszystkie programy na naszej stronie są możliwe do modyfikacji:
Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje. Ogranicza nas jedynie czas wyjazdu i budżet na ewentualne wstępy. Realizujemy również programy autorskie, jeżeli nasze standardowe programy wycieczek nie spełniają Państwa oczekiwań prosimy o informacje, wtedy dostosujemy je do Państwa potrzeb.

Zaliczki na wyjazdy:
Wyjazdy autokarowe – 30% ceny przy podpisaniu umowy. Pozostała płatność na 30 dni przed wyjazdem.

Wyjazdy samolotowe – zaliczka pokrywa koszt zakupu biletu lotniczego, zależnie od przelotu/przewoźnika jest to wydatek miedzy 500zł/os. a 800zł/os. Pozostała płatność na 30 dni przed wyjazdem.

Z uwagi na zmieniające się ceny biletów lotniczych (ceny wzrastają im bliżej do wylotu) ostateczną cenę wycieczki samolotowej jesteśmy w stanie zagwarantować jedynie po otrzymaniu zaliczki na zakup biletów lotniczych. W związku z tym prosimy o zbieranie zaliczek na bilety w miarę możliwości jak najwcześniej przed planowaną datą wyjazdu.

Piloci wycieczek/Przewodnicy miejscowi:
Współpracujemy tylko z doświadczonymi Pilotami wycieczek z uprawnieniami, znającymi języki obce i posiadającymi wiedzę o odwiedzanych miejscach. A przede wszystkim są to ludzie chętni do pomocy i elastyczni w podejściu do potrzeb grupy. Często są to pracownicy Biura Podróży Jans Travel, ponieważ każdy z pracowników posiada niezbędne uprawnienia i doświadczenie w wyjazdach z młodzieżą i dorosłymi.

Spotkanie z przedstawicielami Biura Podróży Jans Travel:
Istnieje możliwość spotkania z pracownikami biura, którzy odpowiedzą na Państwa pytania dotyczące realizacji wycieczki szkolnej oraz jej przygotowania. Jeśli Państwo sobie życzą – przedstawiciel biura poprowadzi spotkanie informacyjne dla rodziców i uczestników wycieczki organizowanej w Państwa szkole.

  • Copyright® 2016 janstravel.pl

  • Biuro Podróży Jans Travel
  • ul. Łucka 15/2204 (22 piętro)
  • 00-842 Warszawa
  • tel. +48 22 631 97 42
  • fax +48 22 624 11 39