Transport

transport1  transport2

Dokładamy wszelkich starań, aby transport dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych odbywał się jak najwygodniej i jak najbezpieczniej.

Od lat współpracujemy z zaufanymi przewoźnikami dysponującymi wysokiej klasy autokarami, zatrudniającymi doświadczonych kierowców.

Dysponujemy autokarami od około 20 osobowych do 80 osobowych, ich wielkość dostosowując zawsze pod potrzeby grupy.

Autokary są regularnie sprawdzane pod względem technicznym, posiadają ważne przeglądy i wymagane prawem dokumenty.

Układamy nasze programy wycieczek w taki sposób, aby realizacja imprez turystycznych odbywała się w zgodzie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi czasu pracy kierowców.

Transport realizowany jest z wykorzystaniem nowoczesnych autokarów wyposażonych we wszystkie niezbędne urządzenia i systemy poprawiające bezpieczeństwo na drogach oraz uprzyjemniających podróż – dvd, barek, toaletę.

transport3   transport4

Jako agent IATA współpracujemy ze wszystkimi liniami lotniczymi na świecie. Do przewozu grup wykorzystujemy zarówno tradycyjnych przewoźników: PLL Lot, Lufthansa, Alitalia, Air France itp. oraz tanich przewoźników takich jak: Wizzair, Ryanair, EasyJet, Norwegian i innych. W cenie imprezy wliczamy zawsze wszelkie opłaty lotniskowe, paliwowe itd, a także bagaż podręczny i główny. W niektórych przypadkach istnieje możliwość rezygnacji z bagażu głównego, na rzecz niższej ceny wyjazdu.

Konkretnego przewoźnika lotniczego dobieramy w zależności od programu wyjazdu i budżetu jakim dysponuje grupa.

Wykonujemy również wycieczki przy wykorzystaniu transportu kolejowego w Polsce jak i za granicą.

Dla grup zorganizowanych miejscem zbiórki i wyjazdu jest szkoła lub inne miejsce wskazane przez Zamawiającego. Natomiast wyjazdy samolotowe odbywają się z najbliższego lotniska lub innego portu lotniczego zaakceptowanego przez grupę.

  • Copyright® 2016 janstravel.pl

  • Biuro Podróży Jans Travel
  • ul. Łucka 15/2204 (22 piętro)
  • 00-842 Warszawa
  • tel. +48 22 631 97 42
  • fax +48 22 624 11 39