Posiłki

posiłki  posiłki3

Staramy się żeby posiłki serwowane podczas naszych wycieczek były smaczne i zaspokajały Państwa potrzeby. Zarówno śniadania, jak i obiadokolacje oferowane przez restauracje są obfite i w wielu wypadkach serwowane w formie bufetu. Obiadokolacje mogą być serwowane również w restauracjach poza miejscem zakwaterowania, po zakończenie zwiedzania. Napoje do posiłków w przypadku grup dorosłych są dodatkowo płatne.

Wszystkie serwowane posiłki są jednakowe dla wszystkich uczestników. Zapewniamy posiłki dla wegetarian po wcześniejszym zgłoszeniu. Zwykle cena imprezy zawiera dwa posiłki dziennie (śniadania i obiadokolacje), ich liczba jest uzależniona od liczby noclegów (np. 3 noclegi to 3 śniadania i 3 obiadokolacje).

Jeśli będą Państwo życzyć sobie pełnego wyżywienia (3 posiłki dziennie),  lub dodatkowych posiłków nie ujętych w programie – jest to oczywiście możliwe za dodatkową opłatą.

Innym rozwiązaniem jest kieszonkowe, przeznaczone na dodatkowy posiłek w porze obiadowej – w czasie zwiedzania przeznaczony jest czas na zakup i konsumpcje.

Wszystkie serwowane posiłki są charakterystyczne dla lokalnych kuchni i wydawane w godzinach zwyczajowo przyjętych w danym kraju.

posiłki2

Śniadania

Francja (śniadanie kontynentalne) np. Premiere Classe : masło, pieczywo, dżemy, kawa, sok pomarańczowy, herbata, gorąca czekolada, mleko, serwowane lub w formie bufetu.

Włochy, Hiszpania, Portugalia, Grecja, Chorwacja, Bułgaria (śniadanie kontynentalne) masło, pieczywo, dżemy, kawa, sok pomarańczowy, herbata, gorąca czekolada, serwowane lub w formie bufetu.

Szkocja, Anglia, Irlandia (śniadanie kontynentalne) np. Ibis Budget : masło, pieczywo, dżemy, kawa, sok pomarańczowy, herbata, gorąca czekolada, mleko, serwowane lub formie bufetu.

W innych krajach (śniadanie kontynentalne) np. Ibis Budget : masło, pieczywo, dżemy, kawa, sok pomarańczowy, herbata, gorąca czekolada, mleko, serwowane lub formie bufetu.

W wielu hotelach śniadania wzmacniane są wędlinami i żółtym serem.

Obiadokolacje - Jans Travel

Obiadokolacje

W przypadku noclegów w hotelach posiadających własne restauracje i posiłki w cenie noclegu obiadokolacje są najczęściej 2 lub 3 daniowe (1 danie /pasta, przystawka, zupa, etc/, danie główne, deser), napoje płatne indywidualnie na miejscu (dla dorosłych).

  • Copyright® 2016 janstravel.pl

  • Biuro Podróży Jans Travel
  • ul. Łucka 15/2204 (22 piętro)
  • 00-842 Warszawa
  • tel. +48 22 631 97 42
  • fax +48 22 624 11 39