PIELGRZYMKA DO GUADALUPE

Cena:
7095 zł/os.* – przy grupie ok. 25 uczestników + 2
7495 zł/os.* – przy grupie ok. 20 uczestników + 2
8145 zł/os.* – przy grupie ok. 15 uczestników + 2

Termin: do uzgodnienia

Przykład programu przy wylocie z Warszawy, możliwe wyloty z innych miast:

1. Dzień:
Wylot z Warszawy. Przylot do Mexico City. Transfer do hotelu, zakwaterowanie i czas wolny. Nocleg.

2. Dzień:
Po śniadaniu zwiedzanie Mexico City, jednej z największych aglomeracji miejskich świata, zwiedzanie m.in. Muzeum Antropologii, gdzie na dwóch poziomach ukazano rozwój indiańskich kultur Mezoameryki, Centrum Historycznego Miasta Meksyk, wizyta na Placu Konstytucji, wizyta w Pałacu Narodowym (freski słynnego artysty Diego Rivery), w Katedrze Metropolitalnej oraz przy ruinach największej piramidy azteckiej, tzw. Templo Mayor. Następnie Dzielnica Kwiatów – Xochimilco i godzinny rejs po dawnych kanałach azteckich oddzielających pływające niegdyś wyspy. Kolacja w stylu meksykańskim na łodziach. Nocleg.

3. Dzień:
Po śniadaniu wizyta na Placu Trzech Kultur, następnie przejazd do Bazyliki Matki Bożej z Guadalupe, Msza. Św. w największym Sanktuarium Maryjnym na świecie. Następnie Teotihuacan: m. in. Aleję Zmarłych, piramidy Słońca i Księżyca, piramidę Pierzastego Węża, Pałac Ptaka-Motyla. Kolacja w pobliżu piramid, powrót na nocleg do stolicy.

4. Dzień:
Po śniadaniu, wyjazd na południe do miasta Puebla: spacer po mieście: katedra, kościół Św. Dominika ze słynną kaplicą Matki Boskiej Różańcowej, nazwaną w XIX w. przez Fryderyka Humboldta Ósmym Cudem Swiata, „Słodka Uliczka” z możliwością degustacji i zakupu wspaniałych słodyczy regionalnych. Następnie przejazd do Cholula, gdzie znajduje się największa pod względem objętości piramida na świecie. Wizyta w malutkim miasteczku Tonantzintla, słynnym z zadziwiającego kościółka w stylu baroku folklorystycznego – unikat w skali światowej! Powrót do miasta Puebla na kolacje i nocleg.

5. Dzień:
Po śniadaniu wizyta w Cuernavaca, które jest nazywane „Miastem Wiecznej Wiosny”. Wizyta w miejscowej katedrze z unikalnymi XVII-wiecznymi freskami japońskiego malarza, spacer po rynku, oglądanie z zewnątrz pałacu konkwistadora Hernana Korteza. Przejazd do Jaskiń Cacahuamilpa, gdzie nakręcono wiele filmów i gdzie mają miejsce ekskluzywne koncerty światowej sławy artystów. Przejazd do górniczego Taxco – meksykańskiej stolicy srebra. Spacer po mieście. Możliwość zakupu wysokiej klasy srebrnych wyrobów biżuteryjnych i użytkowych. Kolacja i nocleg w hotelu w Taxco.

6. Dzień:
Po śniadaniu wizyta w kościele Św. Pryski i Św. Sebastiana, przejazd do Acapulco – najsłynniejszego kurortu meksykańskiego nad Pacyfikiem. Zakwaterowanie w hotelu przy plaży w formule All Inclusive. Po południu czas wolny.

7. Dzień:
Wypoczynek w Acapulco w formule All Inclusive. Możliwość skorzystania z dodatkowo płatnych wycieczek fakultatywnych.

8. Dzień:
Śniadanie, wyjazd w kierunku Miasta Meksyk, zakończenie programu i wylot do Europy.

9. Dzień:
Przylot do Warszawy.

Świadczenia zawarte w cenie:
przelot samolotem na trasie Warszawa – Mexico City – Warszawa (z przesiadką),
opłaty lotniskowe,
klimatyzowany autokar podczas zgodnie z programem,
zakwaterowanie w hotelach 3* w pokojach 2- osobowych, 2 noclegi w hotelu 4* w Acapulco,
wyżywienie: śniadania i obiadokolacje, w Acapulco – all inclusive,
ubezpieczenie NNW, KL oraz bagażu,
opieka pilota wycieczek.

Dodatkowo płatne:
bilety wstępu oraz przewodnik lokalny ok. 80 USD.
zwyczajowe napiwki dla kierowcy i przewodnika 2 USD/dzień.
zestaw słuchawek – 5 USD/os. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania.

Inne wydatki:
Wydatki własne.

  • Copyright® 2016 janstravel.pl

  • Biuro Podróży Jans Travel
  • ul. Łucka 15/2204 (22 piętro)
  • 00-842 Warszawa
  • tel. +48 22 631 97 42
  • fax +48 22 624 11 39