BECZKA ŚMIECHU

PIKNIK INTEGRACYJNY – Beczka Śmiechu

Uczestnicy zostają podzieleni na minimum dwie grupy i biorą udział w zabawnych konkurencjach.

W programie m.in.

Mega Twister
Dwa zespoły rywalizują w grze Twister o wielkich rozmiarach. Gra polega na przekładaniu rąk i nóg po wyznaczonych polach.

 

Zadania zespołowe
Dwa zespoły będą rywalizowały w wyścigu na wieloosobowych nartach, wyścigu na plastikowych skrzynkach po napojach, przejściu na literze A, przeciąganie liny.
Wyścig w megaspodniach
Trzyosobowe reprezentacje zespołów będą rywalizowały w wyścigu. Zespół otrzymuje potrójne spodnie i biegnie w nich na czas. Zabawie towarzyszy sporo śmiechu oraz komicznych sytuacji.
Walki sumo
Uczestnicy zabawy rywalizują w parach w niecodziennej konkurencji – Walki sumo. Każdy uczestnik otrzymuje kostium kangura wraz z rękawicami. Walka odbywa się na specjalnej macie. Nad przebiegiem zabawy czuwa instruktor, sędzia. Zabawa wzbudza wiele pozytywnych emocji, ale przede wszystkim jest w swoim przebiegu niesamowicie śmieszna.
Kula
Zawodnik wchodzi do kuli. Jego zadanie polega na pokonaniu w jak najkrótszym czasie toru wyznaczonego przez pachołki. Kulając się po wyznaczonej trasie napotkają na tzw. bazy (koła), do których musi się wtoczyć. Jeżeli zawodnik wypadnie z trasy lub ominie bazę otrzymuje punkty karne.
Węzeł gordyjski:
zespołowe wiązanie węzła bez puszczania liny z rąk.
Wąż
zespołowe pokonanie drogi z przeszkodami/ niespodziankami z zawiązanymi oczami, przy pomocy specjalnie dobranych dźwięków.
Latający dywan
Dwóch/ kilku członków grupy ma za zadanie przemieścić całą grupę na odcinku 20m stojącą na „dywanie” ciągnąc za linę w momencie, kiedy grupa równocześnie wykona cykl podskoków w tym samym czasie.

 

Dodatkowo dużo muzyki i świetnej zabawy.

  • Copyright® 2016 janstravel.pl

  • Biuro Podróży Jans Travel
  • ul. Łucka 15/2204 (22 piętro)
  • 00-842 Warszawa
  • tel. +48 22 631 97 42
  • fax +48 22 624 11 39