DZIKI ZACHÓD

PIKNIK INTEGRACYJNY – Dziki Zachód

Kto z nas nie marzył kiedyś, aby na parę chwil zmienić się w najszybszego kowboja na prerii, albo śliczną Doktor Quinn? Kowbojskie kapelusze, falbaniaste spódnice barmanek, huk wystrzałów z rewolwerów, atmosfera jak z klimatycznego saloonu, a przede wszystkich pojedynki na śmierć i życie: o honor i nieśmiertelną sławę.

Przenieśmy się razem w świat Dzikiego zachodu: do sal dekorowanych w stylistyce saloonu, wśród snopków siana i kaktusów. Uczestnicy zaopatrywani są w kowbojskie kapelusze i rewolwery, które biorą czynny udział w rywalizacji.

W programie m.in.:

Wybory szeryfa

Pierwsza konkurencja – wybór najzabawniejszego i pełnego charyzmy szeryfa. Otrzyma on dwa kolty, specjalny oraz odznakę i w czasie imprezy będzie musiał pilnować porządku – nie chcemy, żeby w saloonie wybuchła bijatyka! Wybrana zostanie również dama, która będzie mu towarzyszyć.

Strzelanie do celu

Wygrywa zawodnik, który strąci najwięcej puszek lub butelek z z naszej strzelnicy. Liczy się trzeźwy umysł, pewna ręka i celne oko.

Płukanie złota

Zadaniem zawodników jest jaknajszybsze wydobycie złota z przygotowanych wiader z urobkiem. Uczestnicy otrzymają misy do płukania złota, wiadra z wodą oraz indiańskich pomocników.

Cięcie pala na czas

To konkurecja drużynowa: wygrywa ten, kto najszybciej przepiłuje drewniany pal. Drużyna składa się z trzech osób: dwóch drwali obsługujących dwuoosobową piłkę oraz motywatora, który oprócz dopingu zajmuje się schładzaniem piły.

Złapana na lasso

Po krótkim kursie posługiwania się lasso uczestnicy spróbują swoich sił w łapaniu rozbrykanego drewnianego konika. Najlepszy będzie mógł zmierzyć się z zadaniem złapania jednej z naszych animatorek.

Konkurs whiskey

Każdy prawdziwy kowboj pije tylko whisky. Naszym zadaniem będzie rozpoznanie tego trunku wśród wielu innych, a także sprawdzenie jak szybko potraficie go wypić z naprawdę bardzo niewygodnych naczyń.

a także wiele tańca i śpiewów.

  • Copyright® 2016 janstravel.pl

  • Biuro Podróży Jans Travel
  • ul. Łucka 15/2204 (22 piętro)
  • 00-842 Warszawa
  • tel. +48 22 631 97 42
  • fax +48 22 624 11 39