OKROBERFEST

PIKNIK INTEGRACYJNY – Święto piwa

Gdzie na świecie najhuczniej obchodzi się Święto Piwa? Oczywiście w Bawarii: zielone „pumpy”, kolorowe flagi, pyszne piwo, czapeczki, jodłowanie, wspaniałe bawarskie barmanki i dużo fantastycznej zabawy.

Proponujemy Państwu wieczór w klimacie Octoberfest: degustacje kilkunastu gatunków piwa, wspólna nauka jodłowania, koncert bawarskiej kapeli oraz liczne konkursy związane nieodłącznie z tym świętem, takie jak: konkurs pchania beczki, rowery piwne, noszenie piwa, granie na bawarskim rogu i wiele innych niespotykanych, pełnych śmiechu i przyjaznej rywalizacji zabaw.

W programie:

Otwarcie Pierwszej Beczki

Imprezę rozpoczniemy tradycyjnym otworzeniem pierwszej beczki za pomocą młoteczka i kranika, który wbija się w drewnianą beczkę. Zadanie dla odważnego ochotnika, który nie boi się zrobić tego na oczach kilkudziesięciu spragnionych towarzyszy.

Mierzenie Brzucha

Jest to jedna z najstarszych bawarskich konkurencji: wygrywa ten kto ośmieli się i ujawni całemu zgromadzeniu ile cm ma w obwodzie jego brzuch. Żeby dać szansę wszystkim przeprowadzimy również wybory najbardziej interesującego brzucha.

Piwny Ping Pong

Już nie tak tradycyjna, ale coraz bardziej popularna konkurencja: zadaniem uczestnika jest trafić piłeczką do kubka przeciwnika, który wypełniony jest do połowy piwem. Jeśli mu się to uda – ten musi jego zawartość wypić.

Rozbijanie Krasnali

Krasnale w Bawarii pełnią bardzo ważną funkcję: są strażnikami ogrodu i domostwa. Aby zapewnić sobię ich ochronę i szczęście co roku są one rozbijane z wielką pompą. Naszym uczestników proponujemy rozbijanie krasnali w drobny mak malutkimi młoteczkami.

Granie na Rogu

Tu nie mają znaczenia ani dobry słuch, ani muzyczne wykształcenie. Aby zadąć w bawarski róg trzeba nie lada silnych płuc! Nagrodzimy tego, kto wyda najdłuższy i najgłośniejszy dźwięk.

Picie Piwa i Jedzenie Precelków

Kolejna konkurencja, gdzie ważna jest pojemność brzucha. Turniej rozgrywamy w dwóch kategoriach: konkurs picia piwa na czas oraz jedzenie precli na czas.

Toczenie Beczki

Zadaniem uczestników jest pokonanie slalomu z przeszkodami tocząc puste kegi po piwie.

Świadczenie zapewniane przez biuro przy 200 uczestnikach:

konferansjer

20 kelnerów przebranych za Bawarczyków

impreza zgodnie z harmonogramem

nagłośnienie

zespół muzyczny

wynajem terenu pod piknik

catering

  • Copyright® 2016 janstravel.pl

  • Biuro Podróży Jans Travel
  • ul. Łucka 15/2204 (22 piętro)
  • 00-842 Warszawa
  • tel. +48 22 631 97 42
  • fax +48 22 624 11 39