Wenecja

Product image Product image Product image Product image
Plik do pobrania:

1. Dzień:
Zbiórka na lotnisku 2 godz. przed odlotem. Przelot do Wenecji, przejazd do przejazd do Padwy: zwiedzanie miasta Corso del Popolo, Corso Garibaldi, gdzie znajdują się zachwycające freski Giotta, kościół Ermitani, Piuazza del Santo kaplica degli Scrovengi, gdzie znajduje się Pomnik Gattamelaty rzeźby Donatella, bazylika di San Antonio – Il Santo. Przejazd do hotelu w okolicach Wenecji, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2. Dzień:
Śniadanie, zwiedzanie Wenecji: rejs statkiem na Plac św. Marka. W dalszej części programu spacer po dzielnicy San Marco, która skupia najważniejsze zabytki miasta: bazylikę św. Marka, Pałac Dożów i wieżę dzwonniczą Campanile – najwyższa budowlą w mieście (wybrane wstępy płatne). Następnie zwiedzanie dzielnicy Rialto, ze słynnym mostem na Kanale Grande, powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3. Dzień:
Śniadanie. Rejs statkiem na słynącą z produkcji szkła wyspę Murano, oraz na charakteryzującą się kolorowymi domkami wyspę Burano, z której pochodzą najpiękniejsze włoskie koronki. Następnie bogata w historię wysepka Torcello, gdzie znajdują się pozostałości po pierwszych osadnikach laguny. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4. Dzień:
Śniadanie, przejazd do Werony, zwiedzanie: główny plac miasta Piazza Bra ze słynnymi rzymskimi amfiteatrem, XIV-wieczny zamek Castelvechio, Arco dei Gavi – rzymski łuk triumfalny, Brama Borsarich, Piazza dei Signori z pomnikiem Dantego, najwyższa w Weronie wieża Torre dei Lamberti, Piazza delle Ebre, Katedra, na zakończenie zwiedzania dziedziniec Domu Julii z najsłynniejszym balkonem świata. Przejazd na lotnisko w Wenecji, przelot do Polski.

Program ramowy, kolejność zwiedzania oraz godziny przelotów mogą ulec zmianie. Istnieje możliwość modyfikacji programu.


Świadczenia zawarte w cenie:
– przelot samolotem do i z Wenecji,
– transfer lotnisko – hotel – lotnisko, oraz według programu w dniu 1 i 4,
– zakwaterowanie – 3 noclegi w hotelu pokoje 3-4 os. z łazienkami,
– wyżywienie: 3 śniadania, 3 obiadokolacje,
– ubezpieczenie NNW, KL oraz bagażu,
– opieka pilota wycieczek.

Dodatkowo płatne:
Przewodnicy miejscowi i bilety wstępów, bilety na komunikację miejską (zależnie od wybranych wstępów).

Wydatki własne.

  • Copyright® 2016 janstravel.pl

  • Biuro Podróży Jans Travel
  • ul. Łucka 15/2204 (22 piętro)
  • 00-842 Warszawa
  • tel. +48 22 631 97 42
  • fax +48 22 624 11 39