Teneryfa

Product image Product image Product image Product image
Plik do pobrania:

od 2095 zł*/os. – przy grupie 25 uczestników + 2 osoby opieki

* w cenie przelotu bagaż podręczny (2 sztuki)
* cena przelotów może ulec zmianie z uwagi na zróżnicowany koszt biletów lotniczych

1. Dzień:
Zbiórka na lotnisku w Modlinie 2 godz. przed odlotem. Przelot na Teneryfę (06:20 – 11:15). Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, spacer po najbliższej okolicy, obiadokolacja, nocleg.

2. Dzień:
Po śniadaniu wycieczka na Teide. Pasjonująca wyprawa, która rozpocznie się przyjazdem do Parku Narodowego Canadas Del Teide przez malowniccze Vilaflor. Z najwyższej góry z Hiszpanii będzie można podziwiać piękne widoki na wyspy Archipelagu oraz na krater wulkanu Pico Viejo. W trakcie zwiedzania Parku Narodowego można zaobserwować najróżniejsze rodzaje lawy i powstałe na skutek wielu erupcji wulkanów na Teneryfie. Powrót do hotelu, obiadokolacja. Nocleg.

3. Dzień:
Po śniadaniu wyjazd z hotelu, przejazd do miejscowości Masca. Spacer po Masce, przepięknie położonej na zapleczu klifów Los Gigantes osadzie pirackiej, niegdyś żyjących w niej prawdziwych piratów Kanaryjskich – Piękny wąwóz, sad palmowy z palmami daktylowymi i usypane na wzgórzach tarasowe poletka wprowadzają przyjezdnych w wyjątkowy klimat. Przejazd do Los Gigantes i możliwość podziwiania majestatycznych klifów, które są najwyższym skalistym wybrzeżem na wyspach i sięgają około 600 m n.p.m., poniżej klifów leży bardzo przyjemna portowa miejscowość wypoczynkowa o tej samej nazwie. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4. Dzień:
Śniadanie. Przejazd do La Orotava jedna z najstarszych i najładniejszych architektonicznie miejscowości na Teneryfie, dalej trasa wiedzie do Icod de Los Vinos, gdzie można podziwiać wieczne drzewo Drago, którego purpurowe soki służyły do farbowania szat królewskich. Postój w punkcie widokowym w pobliżu Garachico – miasteczka częściowo zalanego przez lawę. Następnie Loro Park — położony na północy wyspy park zoologiczno-botaniczny o powierzchni 135 tys. km², największy na Wyspach Kanaryjskich i jeden z największych w Europie. Nadzwyczajne bogactwo kwiatów i liczne gatunki egzotycznej roślinności czynią go prawdziwie rajskim ogrodem. Obiadokolacja, nocleg.

5. Dzień:
Śniadanie. Wyjazd na lotnisko wylot do Polski (12:30 – 19:05).

Program ramowy, kolejność zwiedzania oraz godziny przelotów mogą ulec zmianie. Istnieje możliwość modyfikacji programu.


Świadczenia zawarte w cenie:
Przelot samolotem do i z Teneryfy (bagaż podręczny, bagaż główny płatny dodatkowo od 150 zł/os.),
Transfer lotnisko – hotel – lotnisko, oraz podczas zwiedzania w dniu 2-4,
Zakwaterowanie – 4 noclegi w hotelu pokoje 3-4 os. z łazienkami,
Wyżywienie: 4 śniadania, 4 obiadokolacje,
Ubezpieczenie NNW, KL oraz bagażu,
Opieka pilota wycieczek.

Dodatkowo płatne:
Przewodnicy miejscowi i bilety wstępów – od 40 EUR/ os. (zależnie od wybranych wstępów).

Wydatki własne

  • Copyright® 2016 janstravel.pl

  • Biuro Podróży Jans Travel
  • ul. Łucka 15/2204 (22 piętro)
  • 00-842 Warszawa
  • tel. +48 22 631 97 42
  • fax +48 22 624 11 39