Szkocja

Product image Product image Product image Product image
Plik do pobrania:

1. Dzień:
Zbiórka na lotnisku 2 godz. przed odlotem. Przelot do Glasgow (ok. 3h), transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Zwiedzanie Glasgow (największego miasta Szkocji. Spacer po Merchant City, dalej wokół George Square (reprezentacyjnego placu miasta z wiktoriańskim XIX w. ratuszem) do katedry św. Mungo (Glasgow Cathedral). Obiadokolacja, nocleg.

2. Dzień:
Po śniadaniu przejazd pociągiem do Edynburga (ok. 1h). Zwiedzanie Edynburga (stolicy Szkocji): New Town z St. Georges Street (elegancka ulica z wieloma szykownymi sklepami), aleja Princes Street z pomnikiem Waltera Scotta (sławnego pisarza i poety szkockiego), następnie spacer na wzgórze Calton Hill z National Monument, skąd rozpościera się piękny widok na miasto Edynburg. Obiadokolacja, nocleg.

3. Dzień:
Po śniadaniu zwiedzenie Edinburgh Castle (gdzie znajdują się insygnia królewskie i Stone of Destiny; wstęp płatny). Spacer po Royal Mile (ciągu ulic w obrębie Old Town-Starego Miasta). Czas na zakupy. Następnie Palace of Holyroodhouse (rezydencja królewska; wstęp płatny), Holyrood Park, obiadokolacja, nocleg.

4. Dzień:
Śniadanie, wizyta w National Gallery of Scotland (ze wspaniałą kolekcją obrazów) lub National Museum of Scotland (m. in. owca Dolly). Przejazd na plażę Edynburga – Portobello. Spacer po nadmorskiej promenadzie. Odpoczynek nad morzem, przejazd na lotnisko. Wylot z Edynburga. Przylot do Polski w późnych godzinach wieczornych.

Program ramowy, kolejność zwiedzania oraz godziny przelotów mogą ulec zmianie. Istnieje możliwość modyfikacji programu.


Świadczenia zawarte w cenie:
Przelot samolotem do Glasgow i z Edynburga,
Transfer lotnisko – hotel – lotnisko oraz przejazd pociągiem Glasgow – Edynburg,
Zakwaterowanie – 3 noclegi w hotelu pokoje 3- os. z łazienkami,
Wyżywienie: 3 śniadania, 3 obiadokolacje,
Ubezpieczenie NNW, KL oraz bagażu,
Opieka pilota wycieczek.

Dodatkowo płatne:
Komunikacja miejska i bilety wstępów (zależnie od wybranych wstępów).

Wydatki własne.

  • Copyright® 2016 janstravel.pl

  • Biuro Podróży Jans Travel
  • ul. Łucka 15/2204 (22 piętro)
  • 00-842 Warszawa
  • tel. +48 22 631 97 42
  • fax +48 22 624 11 39