Salzburg i Jaskinie Eisriesenwelt

Product image Product image Product image
Plik do pobrania:

1. Dzień:
Zbiórka pod szkołą w godzinach porannych. Wyjazd w kierunku Austrii. Przyjazd do Salzburga w godz. wieczornych. Zakwaterowanie. Obiadokolacja, nocleg.

2. Dzień:
Po śniadaniu zwiedzanie Salzburga: pałac i ogrody Mirabell, Tanzmeisterhaus (dom rodziny Mozartów), Altstadt (Stare Miasto, wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO) z Getreidegasse (najpiękniejszą uliczka miasta), Dom Mozarta (Mozart Geburtshaus), Café Tomaselli (najstarsza do dziś istniejąca kawiarnia Europy Zach.), dalej Mozartplatz z pomnikiem kompozytora, reprezentacyjny Rezidenplatz, Salzburger Residenz (pałac arcybiskupów Salzburga), Katedra św. Ruperta, klasztor św. Piotra, dalej wjazd kolejką szynową na wzgórze i zwiedzanie twierdzy Hohensalzburg. Pałac i ogrody wodne Hellbrunn. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.

3. Dzień:
Po śniadaniu przejazd na tereny pod salzburskiego lotniska. Zwiedzanie Hangar-7 (kolekcji historycznych samolotów Flying Bulls). Następnie przejazd do Hallein. Zwiedzanie Salzwelten (historycznej kopalni soli). Dalej Werfen; zbudowany na 40 m skale zamek Hohenwerfen i Eisriesenwelt (świat lodowych olbrzymów, największy na świecie system lodowych jaskiń). Przejazd do Bishofshofen z Paul-Ausserleitner-Schanze (skocznia narciarska, gdzie 6 stycznia co roku odbywa się ostatni konkurs Turnieju Czterech Skoczni). Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.

4. Dzień:
Po śniadaniu, wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przyjazd pod szkołę i zakończenie imprezy w godz. wieczornych

Program ramowy kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Istnieje możliwość jego modyfikacji.


Świadczenia zawarte w cenie:
– przejazd komfortowym autokarem,
– zakwaterowanie – 3 noclegi w hotelu/hostelu pokoje 3-4 os. z łazienkami,
– wyżywienie: 3 śniadania, 3 obiadokolacje,
– ubezpieczenie NNW, KL oraz bagażu,
– opieka pilota wycieczek.

Dodatkowo płatne – wstępy i przewodnicy miejscowi

Wydatki własne.

  • Copyright® 2016 janstravel.pl

  • Biuro Podróży Jans Travel
  • ul. Łucka 15/2204 (22 piętro)
  • 00-842 Warszawa
  • tel. +48 22 631 97 42
  • fax +48 22 624 11 39