Paryż i Disneyland

Product image Product image Product image Product image
Plik do pobrania:

1. Dzień:
Zbiórka pod szkołą około południa. Wyjazd w kierunku Francji. Przejazd przez Niemcy, Belgię do Francji. W czasie przejazdu krótkie postoje. Możliwość zorganizowania obiadu w Polsce przy granicy (ok.30 zł/os.).

2. Dzień:
Przyjazd do Paryża w godzinach porannych. Zwiedzanie miasta komunikacja miejska: Spacer wzdłuż Sekwany: Pont des Arts (most dawniej obwieszony kłódkami zakochanych), Pont Neuf (Nowy Most, wbrew nazwie, najstarszy most w Paryżu). Następnie Ile de la Cité (najstarsza część miasta) Conciergerie (dawna siedziba królewska), Sainte Chapelle (Święta Kaplica), Pałac Sprawiedliwości, katedra Notre Dame. Dalej Quartier Latin (Dzielnica Łacińska): Sorbona (La Sorbonne), Panteon, Ogrody Luksemburskie.  Dalej spacer po wzgórzu Montmartre: bazylika Sacre  Coeur, Plac du Tertre (gdzie artyści malarze dla zabawy i pieniędzy malują portrety turystów). Obiadokolacja. Przejazd do hotelu/hostelu, zakwaterowanie. Nocleg.

3. Dzień:
Po śniadaniu przejazd do Wersalu. Zwiedzanie zespołu ogrodowo–parkowego i pałacu Ludwika XIV-„Króla Słońce”. Następnie przejazd i zwiedzanie Paryża: Ogrody Tuileries z Łukiem Karuzeli, dalej Place de la Concorde (plac Zgody z liczącym ponad 3 tys. lat egipskim obeliskiem), Pola Elizejskie, Plac de Gaulle’a, Łuk Triumfalny, dalej Les Invalides (kompleks zbudowany z inicjatywy Ludwika XIV), Pałac i Kościół Inwalidów (gdzie znajduje się Grób Napoleona).  Następnie Pola Marsowe i wieża Eiffla. Obiadokolacja. Przejazd do hotelu/ hostelu. Nocleg.

4. Dzień:
Po śniadaniu zwiedzanie Paryża. Wizyta w Luwrze (wstęp płatny, jednym z najstarszych i największych muzeów na świecie, z dziełami tej miary co Mona Lisa, Wenus z Milo czy Nike z Samotraki)., Dalej Les Halles (Dzielnica Hal), Centre Georges Pompidou (Centrum Pompidou zwane też Rafinerią z racji wyglądu). Rejs statkiem po Sekwanie. Obiadokolacja. Przejazd do hotelu/ hostelu. Nocleg.

5. Dzień:
Po śniadaniu. Przejazd do Disneylandu. Po całodniowej zabawie w Parku Rozrywki. Możliwość zorganizowania obiadokolacji (15 EUR/os.). Wyjazd w kierunku Polski.

6. Dzień:
Nocny przejazd przez Francję, Belgię, Niemcy. Przyjazd pod szkołę i zakończenie wyjazdu w godzinach wieczornych.

Program ramowy kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Istnieje możliwość jego modyfikacji.


Świadczenia zawarte w cenie:
– przejazd komfortowym autokarem (barek, wideo, WC, klimatyzacja),
– zakwaterowanie 3 noclegi w hotelu/hostelu, pokoje 3- 4 os. z łazienkami,
– wyżywienie: 3 śniadania, 3 obiadokolacje
– ubezpieczenie NNW, KL oraz bagażu,
– opieka pilota wycieczek.

Dodatkowo płatne:
Bilety komunikacji miejskiej i wstępy, przewodnik miejscowy

Wydatki własne.

  • Copyright® 2016 janstravel.pl

  • Biuro Podróży Jans Travel
  • ul. Łucka 15/2204 (22 piętro)
  • 00-842 Warszawa
  • tel. +48 22 631 97 42
  • fax +48 22 624 11 39