Londyn i Paryż

Product image Product image Product image Product image
Plik do pobrania:

1. Dzień:
Zbiórka na lotnisku 2 godz. przed odlotem. Przelot do Londynu (ok. 2h), przejazd do hotelu, złożenie bagaży w przechowalni. Zwiedzanie miasta: Spacer po West End: Piccadilly Circus, Leister Square, China Town, Covent Garden. Następnie Trafalgar Square i National Gallery (ze wspaniałą kolekcja obrazów). Obiadokolacja, nocleg.

2. Dzień:
Po śniadaniu, spacer po The Mall i St. James Park. Przejście pod Pałac Buckingham, gdzie o 11.30 odbywa się uroczysta zmiana warty, następnie Westminster Abbey (wstęp płatny), budynki angielskiego parlamentu (Houses of Parlament), Big Ben, i dalej spacer po dzielnicy rządowej: Whitehall, Downing Street (gdzie pod nr 10 mieści się siedziba premiera). London Eye (wstęp płatny) skąd z wysokości 135 m można podziwiać panoramę miasta lub gabinet figur woskowych Madame Tussauds (wstęp płatny). Obiadokolacja, nocleg.

3. Dzień:
Po śniadaniu, przejazd na dworzec kolejowy. Przejazd pociągiem Eurostar (TGV) do Paryża (ok. 2h), przejazd do hotelu, pozostawienie bagaży w przechowalni, zwiedzanie miasta: Pont Neuf, Pałac Sprawiedliwości, katedra Notre Dame, dzielnica Łacińska, Sorbona, Panteon (wstęp płatny) i Ogrody Luksemburskie. Następnie Place de la Concorde (z egipskim obeliskiem), Plac de Gaulle’a z Łukiem Triumfalnym. Pola Elizejskie, obiadokolacja. Rejs statkiem po Sekwanie (płatny), nocleg.

4. Dzień:
Po śniadaniu, wieża Eiffla (wjazd na szczyt płatny). Następnie zwiedzanie Luwru (wstęp płatny), jednego z najstarszych i największych muzeów na świecie Można tu obejrzeć dzieła tej miary co Mona Lisa, Wenus z Milo czy Nike z Samotraki, Następnie spacer po wzgórzu Montmartre: bazylika Sacre Coeur, Plac du Tertre (gdzie artyści malarze dla zabawy i pieniędzy malują portrety turystów), dalej Plac Pigalle i Boulevard de Clichy ze słynnym Moulin Rouge, Obiadokolacja, nocleg.

5. Dzień:
Po śniadaniu przejazd do Wersalu. Zwiedzanie zespołu ogrodowo-parkowego i pałacu „Króla Słońce” – Ludwika XIV (wstęp płatny). Przejazd na lotnisko. Wylot z Paryża. Przylot do Polski w godzinach wieczornych.

Program ramowy kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Istnieje możliwość jego modyfikacji.


Świadczenia zawarte w cenie:
– przelot samolotem na trasie Warszawa – Londyn i Paryż – Warszawa (bagaż podręczny, bagaż główny płatny dodatkowo od 150 zł/os.),
– transfer lotnisko – hotel – lotnisko,
– przejazd pociągiem Eurostar na trasie Londyn – Paryż,
– zakwaterowanie – 4 noclegi w hotelu pokoje 3- os. z łazienkami,
– wyżywienie: 4 śniadania, 4 obiadokolacje,
– ubezpieczenie NNW, KL oraz bagażu,
– opieka pilota wycieczek.

Dodatkowo płatne:
Komunikacja miejska i bilety wstępów ,
Komunikacja miejska i bilety wstępów

Wydatki własne.

  • Copyright® 2016 janstravel.pl

  • Biuro Podróży Jans Travel
  • ul. Łucka 15/2204 (22 piętro)
  • 00-842 Warszawa
  • tel. +48 22 631 97 42
  • fax +48 22 624 11 39