Londyn, Paryż i Disneyland

Product image Product image Product image Product image
Plik do pobrania:

1. Dzień:
Zbiórka pod szkołą w godzinach porannych. Wyjazd w kierunku Anglii. Przejazd przez Niemcy, Belgię, Holandię do Francji. W czasie przejazdu krótkie postoje. Możliwość zorganizowania obiadu w Polsce przy granicy (ok. 25 zł/os.).

2. Dzień:
Przejazd przez Kanał La Manche do Wielkiej Brytanii. Przyjazd do Londynu w godzinach porannych. Zwiedzanie miasta metrem: Spacer po West End: Piccadilly Circus, Leister Square, China Town, Covent Garden. Następnie Trafalgar Square i National Gallery (ze wspaniałą kolekcja obrazów). Obiadokolacja, nocleg.

3. Dzień:
Po śniadaniu, spacer po The Mall i St. James Park. Przejście pod Pałac Buckingham, gdzie o 11.30 odbywa się uroczysta zmiana warty, następnie Westminster Abbey (wstęp płatny), budynki angielskiego parlamentu (Houses of Parlament), Big Ben, i dalej spacer po dzielnicy rządowej: Whitehall, Downing Street (gdzie pod nr 10 mieści się siedziba premiera). Następnie London Eye (wstęp płatny) skąd z wysokości 135 m można podziwiać panoramę miasta lub muzeum figur woskowych Madame Tussauds (wstęp płatny), obiadokolacja, nocleg.

4. Dzień:
Po śniadaniu dalszy ciąg zwiedzania. Spacer po The City of London, które łączy w sobie historię Londynu i nowoczesność: St. Paul’s Cathedral (wstęp płatny), The Monument, Guidhall, Tower of London (wstęp płatny), most Tower Bridge. Następnie wyjazd do Paryża. Obiadokolacja, nocleg.

5. Dzień:
Po śniadaniu zwiedzanie Paryża: wizyta w Luwrze (wstęp płatny), jednym z najstarszych i największych muzeów na świecie Można tu obejrzeć dzieła tej miary co Mona Lisa, Wenus z Milo czy Nike z Samotraki. Następnie Pont Neuf, Pałac Sprawiedliwości, katedra Notre Dame, dzielnica Łacińska, Sorbona, Panteon (wstęp płatny) i Ogrody Luksemburskie. Następnie Place de la Concorde (z egipskim obeliskiem), Plac de Gaulle’a z Łukiem Triumfalnym. Pola Elizejskie, wieża Eiffla (wjazd na szczyt płatny). Obiadokolacja. Rejs statkiem po Sekwanie (płatny), nocleg.

6. Dzień:
Po śniadaniu dalsze zwiedzanie Paryża: spacer po wzgórzu Montmartre: bazylika Sacre Coeur, Plac du Tertre (gdzie artyści malarze dla zabawy i pieniędzy malują portrety turystów), dalej Plac Pigalle i Boulevard de Clichy ze słynnym Moulin Rouge. Następnie przejazd do Wersalu: Zwiedzanie zespołu ogrodowo-parkowego i pałacu „Króla Słońce” – Ludwika XIV (wstęp płatny). Obiadokolacja, nocleg.

7. Dzień:
Po śniadaniu przejazd do Disneylandu pod Paryżem. Po całodniowej zabawie w Parku Rozrywki wyjazd w kierunku Polski. Możliwość zorganizowania obiadokolacji (10 EUR/os

8. Dzień:
Nocny przejazd przez Belgię, Niemcy. Zakończenie wyjazdu w godzinach popołudniowych.

Program ramowy kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Istnieje możliwość jego modyfikacji.


Świadczenia zawarte w cenie:
– przejazd komfortowym autokarem, przeprawa Eurotunelem,
– zakwaterowanie – 5 noclegów w hotelu pokoje 3- os. z łazienkami (2 noclegi w okolicach Londynu, 3 w okolicach Paryża),
– wyżywienie: 5 śniadań, 5 obiadokolacji,
– ubezpieczenie NNW, KL oraz bagażu,
– opieka pilota wycieczek.

Dodatkowo płatne:
Bilety komunikacji miejskiej i wstępy,
Bilety wstępu – od 45 EUR/ os. (zależnie od wybranych wstępów).

Wydatki własne.

  • Copyright® 2016 janstravel.pl

  • Biuro Podróży Jans Travel
  • ul. Łucka 15/2204 (22 piętro)
  • 00-842 Warszawa
  • tel. +48 22 631 97 42
  • fax +48 22 624 11 39