Londyn

Product image Product image Product image Product image
Plik do pobrania:

1. Dzień:
Zbiórka na lotnisku 2 godz. przed odlotem. Przelot do Londynu (ok. 2h), przejazd do centrum Londynu, złożenie bagaży w przechowalni. Zwiedzanie miasta: Spacer po West End: Piccadilly Circus, Leister Square, China Town, Covent Garden. Następnie Trafalgar Square i National Gallery (ze wspaniałą kolekcja obrazów). Obiadokolacja, nocleg.

2. Dzień:
Po śniadaniu, spacer po The Mall i St. James Park. Przejście pod Pałac Buckingham, gdzie o 11.30 odbywa się uroczysta zmiana warty, następnie Westminster Abbey (wstęp płatny), budynki angielskiego parlamentu (Houses of Parlament), Big Ben, i dalej spacer po dzielnicy rządowej: Whitehall, Downing Street (gdzie pod nr 10 mieści się siedziba premiera). Następnie London Eye (wstęp płatny) skąd z wysokości 135 m można podziwiać panoramę miasta. Obiadokolacja, nocleg.

3. Dzień:
Po śniadaniu dalszy ciąg zwiedzania. Spacer po The City of London, które łączy w sobie historię Londynu i nowoczesność: St. Paul’s Cathedral (wstęp płatny), The Monument, Guidhall, Tower of London (wstęp płatny), most Tower Bridge. Następnie wizyta w British Museum (ze słynnym kamieniem z Rosetty). Następnie czas na zakupy na Oxford Street. Obiadokolacja, nocleg.

4. Dzień:
Po śniadaniu, spacer po parku Greenwich, wizyta na południku „zero” i w najstarszym na świecie obserwatorium astronomicznym (wstęp płatny), Rejs statkiem po Tamizie (płatny). Następnie muzeum figur woskowych Madame Tussauds (wstęp płatny). Obiadokolacja, nocleg.

5. Dzień:
Po śniadaniu, przejazd do centrum Londynu, złożenie bagaży w przechowalni, zwiedzanie Muzeum Historii Naturalnej/ Science Museum, oraz z wizyta w najdroższym domu towarowym – Harrods. Przejazd na lotnisko, Wylot z Londynu. Przylot do Polski w godzinach wieczornych.

Program ramowy kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Istnieje możliwość jego modyfikacji.


Świadczenia zawarte w cenie:
– Przelot samolotem do i z Londynu,
– transfer lotnisko – hotel – lotnisko,
– zakwaterowanie – 4 noclegi u rodzin angielskich / lub w hotelu pokoje 3- os. z łazienkami,
– wyżywienie: 4 śniadania, 4 obiadokolacje, (pakiet lunch w przypadku noclegów u rodzin),
– ubezpieczenie NNW, KL oraz bagażu,
– opieka pilota wycieczek.

Dodatkowo płatne
– komunikacja miejska i bilety wstępów (zależnie od wybranych wstępów)

Wydatki własne

 

  • Copyright® 2016 janstravel.pl

  • Biuro Podróży Jans Travel
  • ul. Łucka 15/2204 (22 piętro)
  • 00-842 Warszawa
  • tel. +48 22 631 97 42
  • fax +48 22 624 11 39