Londyn Express

Product image Product image Product image Product image
Plik do pobrania:

od 1100 zł*/os. – przy grupie 45 uczestników + 3 osoby opieki

* ceny dla grup mniejszych niż 35 lub większych niż 45  uczestników kalkulujemy indywidualnie

1. Dzień:
Zbiórka pod szkołą w godzinach porannych. Wyjazd w kierunku Anglii. Przejazd przez Niemcy, Belgię, Holandię do Francji. W czasie przejazdu krótkie postoje. Możliwość zorganizowania obiadu w Polsce przy granicy (ok. 25 zł/os.).

2. Dzień:
Przejazd przez Kanał La Manche do Wielkiej Brytanii. Przyjazd do Londynu w godzinach porannych. Zwiedzanie miasta: (metrem). Spacer po West End: Piccadilly Circus, Leister Square, China Town, Covent Garden. Następnie Trafalgar Square i National Gallery (ze wspaniałą kolekcja obrazów). Obiadokolacja, nocleg.

3. Dzień:
Po śniadaniu, spacer po The Mall i St. James Park. Przejście pod Pałac Buckingham, gdzie o 11.30 odbywa się uroczysta zmiana warty, następnie Westminster Abbey (wstęp płatny), budynki angielskiego parlamentu (Houses of Parlament), Big Ben, i dalej spacer po dzielnicy rządowej: Whitehall, Downing Street (gdzie pod nr 10 mieści się siedziba premiera). Następnie London Eye (wstęp płatny) skąd z wysokości 135 m można podziwiać panoramę miasta lub muzeum figur woskowych Madame Tussauds (wstęp płatny), obiadokolacja, nocleg.

4. Dzień:
Po śniadaniu dalszy ciąg zwiedzania (metrem): Spacer po The City of London, które łączy w sobie historię Londynu i nowoczesność: St. Paul’s Cathedral (wstęp płatny), The Monument, Guidhall, Tower of London (wstęp płatny), most Tower Bridge. Następnie wizyta w British Museum (ze słynnym kamieniem z Rosetty). Następnie czas na zakupy na Oxford Street. Możliwość zorganizowania obiadokolacji (10 GBP/os.).

5. Dzień:
Nocny przejazd przez Francję, Belgię, Niemcy. Możliwość zorganizowania obiadu w Polsce przy granicy (ok. 25 zł/os.). Zakończenie wyjazdu w godzinach wieczornych.

Program ramowy kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Istnieje możliwość jego modyfikacji.


Świadczenia zawarte w cenie:
Przejazd komfortowym autokarem, przeprawa Eurotunelem,
Zakwaterowanie – 2 noclegi w hotelu, pokoje 3- os. z łazienkami,
Wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje,
Ubezpieczenie NNW, KL oraz bagażu,
Opieka pilota wycieczek.

Dodatkowo płatne:
Bilety komunikacji miejskiej i wstępy – od 20 GBP/ os. (zależnie od wybranych wstępów).

Wydatki własne.

  • Copyright® 2016 janstravel.pl

  • Biuro Podróży Jans Travel
  • ul. Łucka 15/2204 (22 piętro)
  • 00-842 Warszawa
  • tel. +48 22 631 97 42
  • fax +48 22 624 11 39