Liverpool i Manchester PROMOCJA

Product image Product image Product image Product image
Plik do pobrania:

od 1400 zł*/os. – przy grupie 25 uczestników + 2 osoby opieki

* w cenie przelotu bagaż podręczny (2 sztuki)
* cena przelotów może ulec zmianie z uwagi na zróżnicowany koszt biletów lotniczych

1. Dzień:
Zbiórka na lotnisku 2 godz. przed odlotem. Przelot do Manchesteru (ok. 2,5h), przejazd do hotelu, złożenie bagaży w przechowalni, zwiedzanie miasta: Castelfield (najstarsza dzielnica z wiktoriańskimi domami, licznymi kanałami, mosami i terenami spacerowymi z charakterystycznym klimatem starej Anglii), gotycka Katedra z XV w. (umiejscowiona przy jednej z głównych arterii miasta Deansgate), Ratusz Miejski, Manchester Museum, spacer przez Barton Square i St John Street z szeregiem gregoriańskich i wiktoriańskich domów mieszczańskich. Rzut oka na współczesny symbol miasta Beetham Tower (najwyższy budynek, liczący sobie 48 pięter i 171 m wysokości). Obiadokolacja, nocleg.

2. Dzień:
Po śniadaniu, wizyta w Museum of Science & Industry (zajmujące prawie 3 ha powierzchni z najstarszą stacją kolejową świata) następnie przejazd na Old Traford – stadion Manchesteru United (wstęp płatny). Przejazd pociągiem do Liverpoolu, zakwaterowanie w hotelu, przejazd i spacer po plaży Crosby Beach, obiadokolacja, nocleg.

3. Dzień:
Po śniadaniu zwiedzanie Liverpoolu szlakiem sławnej „czwórki” muzyków z tego miasta – The Beatles Story (wstęp płatny) na nabrzeżu Albert Dock, wizyta w Cavern Club – miejscu, pełnym rock’and’rollowych pamiątek, gdzie zespół zaczynała swoją karierę. Następnie Museum of Liverpool, Muzeum Morskie, liverpoolska Katedra i czas na zakupy. Obiadokolacja, nocleg.

4. Dzień:
Po śniadaniu. Dalsze zwiedzanie Liverpoolu: galeria sztuki Tate Liverpool (z unikalnymi zbiorami malarstwa, mi.in obrazy Rodina, Picassa i Mondriana), wizyta na słynnym stadionie (wstęp płatny) przy Anfield Road, gdzie gra na co dzień znana na całym świecie drużyna FC Liverpool. Przejazd na lotnisko. Przylot do Polski w godzinach wieczornych.

Program ramowy, kolejność zwiedzania oraz godziny przelotów mogą ulec zmianie. Istnieje możliwość modyfikacji programu.


Świadczenia zawarte w cenie:
Przelot samolotem do Manchesteru i z Liverpoolu do Warszawy (bagaż podręczny, bagaż główny płatny dodatkowo od 150 zł/os.),
Transfer lotnisko – hotel – lotnisko,
Zakwaterowanie – 3 noclegi w hotelu pokoje 3- os. z łazienkami,
Wyżywienie: 3 śniadania, 3 obiadokolacje,
Ubezpieczenie NNW, KL oraz bagażu,
Opieka pilota wycieczek.

Dodatkowo płatne:
Komunikacja miejska i bilety wstępów – od 40 GBP/ os. (zależnie od wybranych wstępów).

Wydatki własne.

  • Copyright® 2016 janstravel.pl

  • Biuro Podróży Jans Travel
  • ul. Łucka 15/2204 (22 piętro)
  • 00-842 Warszawa
  • tel. +48 22 631 97 42
  • fax +48 22 624 11 39