Barcelona

Product image Product image Product image Product image
Plik do pobrania:

1. Dzień:
Zbiórka na lotnisku 2 godz. przed wylotem. Przelot do Barcelony – stolicy Katalonii. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

2. Dzień:
Po śniadaniu przejazd i zwiedzanie Barcelony (komunikacja miejska): spacer po Las Ramblas (reprezentacyjny tętniący życiem przez całą dobę bulwar). Barri Gotic (Dzielnica Gotycka), Catedral de Barcelona (Katedra św. Eulalii), Miasto Gaudiego: Kościół Sagrada Familia (nadal w budowie; miejsce, które zachwyca symboliczną, bogatą architekturą i fantazyjnymi formami, wstęp płatny), Park Guel (pełen dziwacznych budowli, rzeźb i mozaik, wstęp płatny), Casa Milà, Casa Batlló (domy Gaudiego; „genialne, szalone, dziwaczne i falujące, wstęp płatny). Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3. Dzień:
Po śniadaniu dalszy ciąg zwiedzania (komunikacja miejska): Montjuïc –  miejskie wzgórze stanowiące w znacznej części przeznaczone dla barcelończyków, Museu Nacional d’Art de Catalunya – Muzeum mieści się wewnątrz pałacu Palacio Nacional de Montjuïc zbudowanego na międzynarodową wystawę w 1929 roku, zamek (Castell de Montjuïc), stadion Olimpijski (Estadi Olímpic Lluís Companys). Następnie zwiedzanie Camp Nou (słynnego stadionu klubu piłkarskiego zwanego przez miejscowych fanów-Barça, wstęp płatny). Obiadokolacja, nocleg.

4. Dzień:
Po śniadaniu przejazd do Figueres: wizyta w Teatro-Museu Dalí de Figueres (muzeum zaprojektowanym przez Salvadora Dali, znanego surrealisty, z 360 jego pracami. Następnie przejazd i zwiedzanie Girony: Casas de Onyar (przepiękne widokowo domy nad rzeką Onyar z kolorowymi fasadami), Pont Eiffel (jednoprzęsłowy most); dzieło Gustawa Eiffel‘a z 1876 r.)  i dalej spacer po Barri Vell (jednej z najlepiej zachowanych średniowiecznych starówek w Hiszpanii). Powrót do hotelu Obiadokolacja, nocleg.

5. Dzień :
Po śniadaniu. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Tossa de Mar – starówka otoczona murami obronnymi z siedmioma wysokimi basztami z labiryntem brukowanych uliczek i bielone kamienne domy z XIII i XIV wieku, przejazd na lotnisko. Przelot do Polski (19:45 – 22:55).

Program ramowy, kolejność zwiedzania oraz godziny przelotów mogą ulec zmianie. Istnieje możliwość modyfikacji programu.


Świadczenia zawarte w cenie:
– przelot samolotem do i z Barcelony,
– transfer lotnisko – hotel – lotnisko, oraz podczas zwiedzania w dniu 1, 4 i 5.,
– zakwaterowanie – 4 noclegi w hotelu na wybrzeżu Costa Maresme, lub w hostelu w Barcelonie,  pokoje 3-4 os. z łazienkami,
– wyżywienie: 4 śniadania, 4 obiadokolacje,
– ubezpieczenie NNW, KL oraz bagażu,
– opieka pilota wycieczek.

Dodatkowo płatne:
– komunikacja miejska i bilety wstępów

Wydatki własne

  • Copyright® 2016 janstravel.pl

  • Biuro Podróży Jans Travel
  • ul. Łucka 15/2204 (22 piętro)
  • 00-842 Warszawa
  • tel. +48 22 631 97 42
  • fax +48 22 624 11 39