Barcelona

Product image Product image Product image Product image
Plik do pobrania:

od 1550 zł*/os. – przy grupie 25 uczestników + 2 osoby opieki

* w cenie przelotu bagaż podręczny (2 sztuki)
* cena przelotów może ulec zmianie z uwagi na zróżnicowany koszt biletów lotniczych

1. Dzień:
Zbiórka na lotnisku 2 godz. przed wylotem. Przelot (10:15 – 13:25) do Barcelony – stolicy Katalonii. Zwiedzanie miasta: spacer po Las Ramblas (reprezentacyjny tętniący życiem przez całą dobę bulwar). Barri Gotic (Dzielnica Gotycka; piękne wąskie alejki i historyczne budynki), Catedral de Barcelona (Katedra św. Eulalii), przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2. Dzień:
Po śniadaniu przejazd i zwiedzanie Barcelony – Miasto Gaudiego: Kościół Sagrada Familia (nadal w budowie; miejsce, które zachwyca symboliczną, bogatą architekturą i fantazyjnymi formami, wstęp płatny), Park Guel (pełen dziwacznych budowli, rzeźb i mozaik, wstęp płatny), Casa Milà, Casa Batlló (domy Gaudiego; „genialne, szalone, dziwaczne i falujące, wstęp płatny). Dalej spacer po wzgórzu Montjuic : zamek (Castell de Montjuïc), stadion Olimpijski (Estadi Olímpic Lluís Companys). Następnie zwiedzanie Camp Nou (słynnego stadionu klubu piłkarskiego zwanego przez miejscowych fanów-Barça, wstęp płatny). Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg

3. Dzień:
Po śniadaniu przejazd do Figueres: wizyta w Teatro-Museu Dalí de Figueres (muzeum zaprojektowanym przez Salvadora Dali, znanego surrealisty, z 360 jego pracami). Jedno z trzech miejsc tzw. Trójkąta Dalí .Następnie przejazd i zwiedzanie Girony: Casas de Onyar (przepiękne widokowo domy nad rzeką Onyar z kolorowymi fasadami), Pont Eiffel (jednoprzęsłowy most z gęstą, kratownicą; dzieło Gustawa Eiffel‘a z 1876 r.) i dalej spacer po Barri Vell (jednej z najlepiej zachowanych średniowiecznych starówek w Hiszpanii). Powrót do hotelu Obiadokolacja, nocleg.

4. Dzień :
Po śniadaniu. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Tossa de Mar – starówka otoczona murami obronnymi z siedmioma wysokimi basztami z labiryntem brukowanych uliczek i bielone kamienne domy z XIII i XIV wieku, odpoczynek na malowniczej plaży, przejazd na lotnisko. Przelot do Polski (16:20 – 19:30). Powrót w późnych godzinach wieczornych.

Program ramowy, kolejność zwiedzania oraz godziny przelotów mogą ulec zmianie. Istnieje możliwość modyfikacji programu.


Świadczenia zawarte w cenie:
Przelot samolotem do i z Barcelony (bagaż podręczny, bagaż główny płatny dodatkowo od 150 zł/os.),
Transfer lotnisko – hotel – lotnisko, oraz podczas zwiedzania w dniu 1, 3 i 4.,
Zakwaterowanie – 3 noclegi w hotelu pokoje 3-4 os. z łazienkami,
Wyżywienie: 3 śniadania, 3 obiadokolacje,
Ubezpieczenie NNW, KL oraz bagażu,
Opieka pilota wycieczek.

Dodatkowo płatne:
Komunikacja miejska i bilety wstępów – od 30 EUR/ os. (zależnie od wybranych wstępów).

Wydatki własne

  • Copyright® 2016 janstravel.pl

  • Biuro Podróży Jans Travel
  • ul. Łucka 15/2204 (22 piętro)
  • 00-842 Warszawa
  • tel. +48 22 631 97 42
  • fax +48 22 624 11 39