Łódź

Product image Product image Product image Product image
Plik do pobrania:

1. DZIEŃ
Wyjazd ze szkoły. Przejazd do Łodzi.
Łódź Fabryczna to wyprawa w czasie – tropem bohaterów „Ziemi Obiecanej” budynki dawnych fabryk, domy familijne robotników, pałace bogatych fabrykantów. Okazja, by poczuć i zrozumieć klimat XIX wiecznej Łodzi. Odwiedzimy m.in. wielkie imperia najznakomitszych, łódzkich fabrykantów – Manufakturę należącą do I.K. Poznańskiego czy Księży Młyn będący własnością K.G. Scheiblera.
Doskonałym miejscem , by poznać pracę i życie codzienne pracowników wielkich fabryk będzie Muzeum Fabryki. Przespacerujemy się także fragmentem
ul. Piotrkowskiej będącej sercem i wizytówką przemysłowego miasta.
Obiadokolacja. Nocleg.

2. DZIEŃ
Śniadanie.
Tajemnice fizyki + Ryzyko + Kosmiczny Tunel czyli  Experymentarium.
Jest  to interaktywne centrum nauki mieszczące się w łódzkiej Manufakturze. Każdy może tu samodzielnie poznać i zrozumieć nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia, korzystając z wystawy oraz projektów interaktywnych umożliwiających samodzielne poznawanie zagadnień z wielu dziedzin nauki, techniki oraz kultury.  Bilet w cenie 10 zł/os.
2 godzinne WODNEGO SZALEŃSTWA W AQUAPARKU FALA
Koszt 18 zł/os.
Arena Laser Games zaprasza na integracyjną, nowoczesną grę, w której liczy się głównie inteligencja, refleks i umiejętność analizy ciągle zmieniającej się sytuacji. Arena Laser Games jest nie tylko wspaniałą formą lekcji Wychowania Fizycznego, która w pasjonujący sposób rozwija sprawność fizyczną i koordynację oraz wpaja zamiłowanie do ruchu fizycznego, ale i niestandardową okazją do integracji klasy podczas niekonwencjonalnej godziny wychowawczej, która może być również wstępem do rozmowy o relacjach między uczniami, sztuce komunikacji i tolerancji. To także możliwość lepszego poznania swoich kolegów oraz nauczycieli. Poruszając się po labiryncie pełnym niespodzianek, pułapek i efektów specjalnych, gracz, wyposażony w elektroniczną zbroję i pistolet laserowy, może operować sam lub w zespole. Każdy gracz ma określoną ilość czasu by osiągnąć cel swojej misji, jaką jest zdobycie maksymalnej ilości punktów.
Szkolenie z instruktorem + 15 minut gry  w Arena Laser Games  – 11 zł / os.  więcej informacji na www.experymentarium.pl, www.arena-lasery.pl
Obiadokolacja. Nocleg.

3. DZIEŃ
Śniadanie, wykwaterowanie.
Wizyta w ogrodzie botanicznym i Palmiarni i/lub HOLLYŁÓDŹ
HOLLYŁÓDŹ Muzeum Kinematografii, Studio Se-Ma-For animacja lalkowa – muzeum bajki (Miś Uszatek, Przygody Misia Colargola, Mały pingwin Pik-Pok itp.) – prezentacja sprzętu wykorzystywanego w produkcji filmowej a także elementy planu filmowego, Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna.
Palmiarnia Łódzka – jedna z najnowocześniejszych w Europie palmiarni i jeden
z najciekawszych budynków w Łodzi. Otaczający ją Park Źródliska (wpisany do rejestru zabytków) jest najstarszym parkiem miejskim w Łodzi, powstałym na początku XIX w. z części okolicznych lasów.
Powrót w godzinach wieczornych.

PROGRAM RAMOWY – możliwość modyfikacji


Świadczenia zawarte w cenie:
Przejazd autokarem, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW, 2 noclegi w pokojach
z łazienkami, 2 śniadania i 2 obiadokolacja.

Dodatkowo płatne: bilety wstępu i miejscowy przewodnik

  • Copyright® 2016 janstravel.pl

  • Biuro Podróży Jans Travel
  • ul. Łucka 15/2204 (22 piętro)
  • 00-842 Warszawa
  • tel. +48 22 631 97 42
  • fax +48 22 624 11 39