Kurpie – integracja

Product image Product image Product image Product image
Plik do pobrania:

PROGRAM ZAJĘĆ SPORTOWO – INTEGRACYJNYCH

1 Dzień:
ZAJĘCIA ORGANIZACYJNE
Podstawowe informacje dotyczące zasad współżycia i zachowania na terenie obiektu i w trakcie pobytu na Zielonej Szkole – zapoznanie z grupą.
TEAM BUILDING
Zajęcia rozwijające umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Problemowe zadania stawiane przed grupą mające na celu zintegrować zespół we wspólnym dążeniu do celu poprzez aktywność i zabawę. Wiele ciekawych konkurencji, np. gąsienica, latający
dywan, bolkowe narty, wyścig w spodniach na 3 nogi, druga twarz, wodnik, przeciąganie liny, wyścig na skrzynkach i inne.
WSPINACZKA
Ściana wspinaczkowa – ściana o wysokości 6,5 metra z możliwością wielu dróg wejściowych dostosowywana do predyspozycji uczestników.
BYK RODEO
Mechaniczny byk rodeo wraz z dmuchaną matą. Wyzwaniem jest jak najdłuższe utrzymanie się na konstrukcji. Kilka stopni trudności umożliwiające zabawę nawet najmłodszym uczestnikom. Obiadokolacja. Możliwość spotkania przy ognisku.
Nocleg

2 Dzień:
GRY TERENOWE
Zabawy leśne angażujące uczestników do współpracy oraz pozwalające wykazać się umiejętnościami poruszania się po terenie, np. „zdobywanie flagi”, „strażnik totemu”.
ZAWODY NA WESOŁO
Sumo – uczestnicy zabawy zostają przebrani w piankowe stroje, rywalizują ze sobą o wypchnięcie z maty, na której stoją.
SYMULATOR STRZELECKI
Wirtualne polowanie z wykorzystaniem multimedialnego sprzętu. Pasjonujący trening myśliwski oraz doskonała rozrywka dla każdego. Uczestnicy zabawy mogą toczyć pojedynki wprost z Dzikiego Zachodu lub wziąć udział w niecodziennych łowach.
MISJA EXPLORIS
Uczestnicy podzieleni na zespoły, biorą udział w aktywnościach terenowych i rekreacyjnych. Grupy wyposażone w specjalnie przygotowane mapy, pokonują wyznaczoną trasę, na której zmierzają się z konkurencjami technicznymi, militarnymi i
survivalowymi. Przykładowe zadania na trasie przemarszu: ukryte punkty, pole minowe, zadania logiczne, kratownica.
DYSKOTEKA

3 Dzień:
ELEMENTY SURVIVALU
Zadania tematyczne z survivalu: rozpalanie ognia, zdobywania pożywienia, sprzęt survivalowy. Zajęcia praktyczne – budowanie szałasu. Rodzaje szałasów, metody konstrukcji, cele i zastosowania. Sprawdzenie umiejętności współpracy poprzez zespołowe wykonanie szałasu.
MEGA PIŁKARZYKI
Dmuchane boisko piłkarskie. Zawodnicy zostają przypięci do poprzeczek ograniczających ruch w czasie rozgrywanego meczu. Jak w prawdziwym meczu, wygrywają Ci, którzy strzelą więcej goli.
KONKURENCJE STRZELECKIE
Strzelectwo – zajęcia praktyczne z wykorzystaniem różnych typów broni. Łucznictwo – zapoznanie z budową łuku, techniką strzelecką, omówienie zasad bezpieczeństwa, rodzaje łuków i ich zastosowanie. Strzelanie do tarcz z łuków sportowych.
ZABAWY Z RYWALIZACJĄ
Gladiatorzy – zawodnicy stoją na podwyższeniu, próbują zepchnąć siebie piankowymi pałkami.
ZAJĘCIA ZAMYKAJĄCE
Podsumowanie Zielonej Szkoły, ewentualna projekcja fotograficzna, sprzątanie i pakowanie. Wyjazd po obiedzie (około godziny 14.00).

Uwaga:
Jest to program orientacyjny, który może ulec zmianom w zależności od predyspozycji uczestników lub warunków atmosferycznych. W przypadku deszczowej pogody przedstawiamy program alternatywny, po konsultacji oraz za zgodą nauczyciela (np. zabawy integracyjne, nauka węzłów linowych, test survivalowy,projekcja filmu szkoleniowego). Liczba instruktorów firmy dostosowana jest do liczby uczestników(1 instruktor / 10-15 osób). Zajęcia prowadzone są równolegle dla wszystkich grup, na które podzielimy uczestników.

PRZYKŁADOWY PLAN DNIA
09:00 – śniadanie
10:00 – rozpoczęcie I części zajęć
13:00 – zakończenie zajęć
13:30 – 14:30 – obiad
15:00 – rozpoczęcie II części zajęć
17:30 – zakończenie zajęć
18:00 – kolacja
około 20:00 – ognisko, dyskoteka
prowadzeniem zajęć po kolacji również zajmują się instruktorzy
22:00 – cisza nocna


Świadczenia zawarte w cenie:
nocleg w hotelu, wyżywienie śniadania i obiadokolacje, opieka pilota, ubezpieczenie NNW i KL

  • Copyright® 2016 janstravel.pl

  • Biuro Podróży Jans Travel
  • ul. Łucka 15/2204 (22 piętro)
  • 00-842 Warszawa
  • tel. +48 22 631 97 42
  • fax +48 22 624 11 39