Warszawa

Product image Product image Product image Product image
Plik do pobrania:

Cena 545* zł/os. – przy grupie 45 uczniów+ 3 opiekunów

1. Dzień:
Przyjazd do Warszawy.
Wizyta w Sejmie następnie Pałac Kultury i Nauki, wjazd na XXX pietro, panorama Warszawy. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

2 – 3. Dzień:
Śniadanie.
Trakt Królewski – Krakowskie Przedmieście z Uniwersytetem Warszawskim i kościołem św. Krzyża (serce Chopina), Nowy Świat.
Starówka,- Zamek Królewski, Mury Obronne, Barbakan, Kolumna Zygmunta, Kościół św. Anny.
Belweder – zwiedzania wystawy poświęconej Marszałkowi J. Piłsudskiemu oraz Gabinetu Orderu Wojennego Virtuti Militari zobaczymynajsłynniejszy w Polsce okrągły stół (zwiedzanie możliwe jeśli nie koliduje to z pracami kancelarii prezydenta).
Wizyta w Planetarium – zapraszamy na podróże w czasie i przestrzeni. Na ogromnym sferycznym ekranie można obejrzeć wyjątkowe filmy 2D i 3D, podczas pokazów na żywo można przyjrzeć się gwiazdom, dotrzeć do planet Układu Słonecznego i odwiedzić Drogę Mleczną. Pokazy nieba, dzięki nowoczesnym systemom projekcji, dają mozliwość zobaczenia ok 20 milionów gwiazd (to największa liczba gwiazd jaką można zobaczyć w jakimkolwiek planetarium na świecie).
Centrum Nauki Kopernik – jmiejsce niezwykłe, rozbudza ciekawość, pozwala zrozumieć świat    i udowadnia, że każdy jest odkrywcą przez całe życie. To największe centrum nauki
w Polsce, możemy tu poznawać prawa przyrody poprzez samodzielne przeprowadzanie doświadczeń na interaktywnych wystawach
Ogrody na dachu Bibioteki Uniwersyteckiej -zielony dach przykrywający gmach biblioteki to jeden z najwspanialszych i największych ogrodów dachowych w Europie. Rozciągający się na powierzchni ponad 1 ha, dwupoziomowy ogród, w którym roślinność zajmuje 5111 m2.
Wizyta w muzeum bł. ks. Jerzego Popiełuszki.
Łazienki Królewskie – letnia rezydencja króla Stanisława Augusta. Park, Pałac na Wyspie, pomnik Chopina.
Wilanów – spacer po parku.
Obiadokolacja. Nocleg.

4. Dzień:
Śniadanie. Wykwaterowanie.
Wizyta na Stadionie Narodowym, proponujemy trasę piłkarską. Droga piłkarza bez tajemnic! Na własnej skórze przekonamy się, którędy piłkarze przybywają na stadion, zobaczymy jak wygląda Strefa Zawodnicza, poznamy zakamarki piłkarskiej szatni, wejdziemy na płytę boiska, a na koniec wczujemy się w rolę piłkarza w pomeczowej Sali Konferencyjnej.
Wyjazd w drogę powrotną.


Świadczenia zawarte w cenie:
Zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych z łazienkami
Wyżywienie: 3 śniadania i 3 obiadokolacje
Przejazd autokarem klasy turystycznej
ubezpieczenie NNW
opieka przewodnika/pilota
Dodatkowo płatne:
Bilety wstępu: Zamek Królewski 20, Muzeum Powstania Warszawskiego + film Miasto Ruin 19 zł, PKiN 10 zł, Stadion Narodowy 20 zł, Centrum Nauki Kopernik 13 zł, Planetarium Niebo Kopernika od 11 zł.(ilość wejść zalezy od decyzji grupy).
Opcjonalnie dla grup zainteresowanych – zestaw słuchawek – 20 zł/os.
Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający uczestnikowi wygodny sposób zwiedzania.

Inne wydatki:
Wydatki własne.

  • Copyright® 2016 janstravel.pl

  • Biuro Podróży Jans Travel
  • ul. Łucka 15/2204 (22 piętro)
  • 00-842 Warszawa
  • tel. +48 22 631 97 42
  • fax +48 22 624 11 39