WIEDEŃ 5 dni

Przykład programu przy wyjeździe z Warszawy, możliwe wyjazdy z innych miast:

1. dzień
Wyjazd z Warszawy, na trasie postój w Ustroniu, lunch, wjazd kolejką linową na Czantorię. Zarówno w czasie jazdy, jak i ze szczytu góry można podziwiać piękną panoramę Beskidów. Przejazd przez granice polsko-czeską, przejazd do hotelu pod granicę czesko-austriacką, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

2. dzień
Śniadanie. Cały dzień przeznaczony na konferencję, a wieczorem obiadokolacja i winna impreza taneczna (przy muzyce), nocleg.

3. dzień
Śniadanie, przejazd do Wiednia, zwiedzanie miasta, wzgórze KAHLENBERG – panorama miasta, zegar figuralny, kościół św. Józefa, Ratusz, Fontanna Neptuna, Trakt Królewski, Teatr Dworski, Parlament, katedra św. Stefana, Hofburg, czas wolny, w przerwie lunch w jednej z restauracji, przejazd na obiadokolację i nocleg w Hotel Schusternazl 4* w Wienerwald ok. 30 km od centrum Wiednia.

4. dzień
Śniadanie, przejazd do Wiednia, dalszy ciąg zwiedzania Wiednia, zwiedzanie rezydencji cesarskiej SCHONBRUNN, zwiedzanie dzielnicy z ciekawą architektonicznie zabudową HUNDERTWASSERA, przejazd na PRATER – zabawa w słynnym wesołym miasteczku, przejazd do hotelu. Uroczysta kolacja kończąca szkolenie.

5. dzień
Po śniadaniu wyjazd do Warszawy, na trasie postój na lunch.

Program ramowy, dostosowywany do potrzeb grupy.

Zakwaterowanie:
Hotel Restaurant Schusternazl 4* w Wienerwald, www.schusternazl.at

Hotel znajduje się 32 km od centrum Wiednia. W hotelu znajduje się bar, centrum SPA, sauna, Whirlpool/jacuzzi, solarium, sala fitness. Można zamówić masaże, jest także dostępna kąpiel parowa. Hotel posiada odkryty basen. Dostęp do Internetu.

Pokoje są z balkonem lub tarasem, a w nich biurko, mały salonik, ogrzewanie, otwierające się okna, radio, suszarka do włosów, TV kablowa, telefon, telewizja satelitarna, telewizor. Łazienka może być z prysznicem lub wanną.

W hotelu oprócz odkrytego basenu są dostępne korty tenisowe (odpłatne), tenis stołowy, wypożyczalnia rowerów (odpłatne).

Świadczenia zawarte w cenie:
noclegi w pokojach 2-osobowych, śniadania, lunche i obiadokolacje, transport autokarem, ubezpieczenie na czas podróży, sala konferencyjna.

Dodatkowo płatne:
bilety wstępu, wino do kolacji

Cena:
Ceny kalkulujemy indywidualnie dla konkretnej imprezy.

  • Copyright® 2016 janstravel.pl

  • Biuro Podróży Jans Travel
  • ul. Łucka 15/2204 (22 piętro)
  • 00-842 Warszawa
  • tel. +48 22 631 97 42
  • fax +48 22 624 11 39