Kazimierz Dolny

Product image Product image Product image Product image
Plik do pobrania:

655* zł/os. – przy grupie od 20 uczestników

1. Dzień:
Przejazd do Nałęczowa.
Nałęczów – znane uzdrowisko. Chata Stefana Żeromskiego, w której poeta pracował w okresie letnim, Stare Łazienki oraz park zdrojowy.  Możliwość 2 godzinnego pobyt w nałęczowskim SPA,  Basen oferuje łóżka bąbelkowe, ławeczki perełkowe i jacuzzi. Masaż cząsteczkami powietrza dotlenia ciało, poprawia ukrwienie i rozluźnia mięśnie. Gejzery, dysze masujące i łabędzia szyja zapewniają głęboki masaż ciała, rozluźnienie mięśni, wzmocnienie i witalność. Do dyspozycji Gości są również tory do pływania i sztuczna rzeka, oraz sauny sucha i mokra. Basen białej glinki -najczęściej biała glinka wykorzystywana jest w zabiegach kosmetycznych twarzy. Tu można zastosować ten zabieg na cał ciało.
Biała glinka poprawia wygląd skóry i regeneruje naskórek..
Obiadokolacja, nocleg.

2. Dzień:
Śniadania w formie stołu szwedzkiego , zwiedzanie Kazimierza Dolnego:
Rynek, kościół – Fara, zamek z basztą, Góra Trzech Krzyży. Spacer wąwozami lessowymi.-Korzeniowy Dół uważany jest za najpiękniejszy z kazimierskich wąwozów kolacja uroczysta ( zupa, danie główne z dodatkami, zimna płyta – bogaty wybór przystawek, dodatkowo małe danie gorące np.barszcz z pasztecikiem lub żurek z kiełbasą i jajkiem, napoje bezalkoholowe – 0,5l/os. i kawa,herbata bez limitu ilościowego) Muzyka z naszego sprzętu hotelowego (bez Dj-a)
Nocleg.

3. Dzień:
Śniadanie
Malownicze ruiny zamku w Janowcu, Położony na wysokiej skarpie renesansowy zamek to wspaniała i tajemnicza budowla.Najdłużej w rękach prywatnych w Polsce Ludowej.

Lub zespołu pałacowo parkowego w Puławach, zbudowany dla książąt Czartoryskich, ukształtowany na przełomie XVIII i XIX j w stylu krajobrazowym angielskim.

  • Copyright® 2016 janstravel.pl

  • Biuro Podróży Jans Travel
  • ul. Łucka 15/2204 (22 piętro)
  • 00-842 Warszawa
  • tel. +48 22 631 97 42
  • fax +48 22 624 11 39