Sycylia

Product image Product image Product image Product image
Plik do pobrania:

2195* zł/os. – przy grupie 22 osób + 2 osoby opieki

1 dzień:
Spotkanie na lotnisku. Przylot na Sycylię, przejazd do hotelu w  okolicach Palermo, zakwaterowanie, nocleg.
2 dzień: PALERMO I MONREALE
Śniadanie, przejazd do centrum Palermo – urzekającej egzotyką stolicy Sycylii. Zwiedzanie katedry z sarkofagami władców Sycylii. Panoramiczny objazd Palermo i wizyta w klasztorze Kapucynów, gdzie znajdują się katakumby mieszczące mumie mnichów i osób świeckich. Następnie przejazd do Monreale i zwiedzanie katedry ze wspaniałymi średniowiecznymi mozaikami.  Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
3 dzień: ETNA I TAORIMINA
Śniadanie. Fascynująca wyprawa do symbolu Sycylii – Etny, najwyższego czynnego wulkanu Europy. Wjazd autokarem na wysokość ok. 1950 m. Przejazd do Taorminy, spacer po Corso Umberto. Czas na zakupy, powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.
4 dzień: ERICE I SEGESTA
Śniadanie. Erice to przepiękne miasteczko usytuowane na szczycie wzgórza, z tajemniczymi zaułkami i stromymi uliczkami. Z punktów widokowych podziwiać można panoramę Trapani i Wysp Egadyjskich. Zwiedzanie: Chiesa Matrice, Giardini del Balio. Wizyta w sklepie przy cukierni produkującej regionalne słodycze na bazie migdałów, z których słynie Erice – możliwość zakupów. Przejazd do Segesty i zwiedzanie znakomicie zachowanej greckiej świątyni z V w. p.n.e. Obiadokolacja, nocleg.
5 dzień:
Po śniadaniu wykwaterowanie, przejazd na lotnisko.

Program ramowy kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Istnieje możliwość jego modyfikacji.

________________________________________
Świadczenia zawarte w cenie:
4 noclegi w hotelu 2-3* w okolicach Palermo w pokojach 3- 4 osobowych z łazienkami,
wyżywienie: 4 śniadania, 3 obiadokolacje (w cenie woda, pozostałe napoje płatne dodatkowo), opieka pilota podczas całego pobytu, przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko – hotel – lotnisko, przejazd autokarem podczas wycieczek, ubezpieczenie NNW i KL oraz bagażu.

  • Copyright® 2016 janstravel.pl

  • Biuro Podróży Jans Travel
  • ul. Łucka 15/2204 (22 piętro)
  • 00-842 Warszawa
  • tel. +48 22 631 97 42
  • fax +48 22 624 11 39